SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira garsonjeren ne Breg te Diellit, perfundi furres Qerimi2. Garsonjera eshte 40 metra katrore, eshte e re dhe gjindet ne perdhese. Garsonj
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj em qira banesen e cila gjindet ne Dragodan te komuna e re. Banesa gjindet ne katin e II eshte e mobiluar ne teresi, ndertim i ri dhe ka kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-dhomen e gjumit
-banjon
-tarasen
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »