SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA ne DARDANI/LAKRISHT mbas ProCredit Bankes
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lakrishte, e cila gjindet ne katin e dyte, e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-salloni
-kuzhina
-2 dhoma gjumi
-banjo
-2 tarasa, njera shume e madhe
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »