SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA TE BANESAT E ARABVE- KULLA NR 7
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Emshir, te banesat e arabve- kulla nr 7. Banesa gjindet ne katin e 7 dhe ka kete renditje:
-salloni
-kuzhinen
-dhomen e gjumit
-banjon
-tarasen
Banesa i ka nxemjet qendrore

Banesa e pamobiluar kushton 200 euro, nderkaq e mobiluar me dhome gjumi dhe me set 3,2,1, ne salloni cmimi i baneses eshte 250 euro.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »