SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE ULPIANE- PERFUNDI SHKOLLES H.PRISHTINA*
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
3268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banesen me qira ne lagjen Ulpiana, perfundi shkolles fillore Hasan Prishtina. Banesa eshte e kompletuar, gjindet ne katin e 4, ka 55 m2 dhe ka kete renditje:

-Kuzhina me trapezari dhe nje divan (mund te shfrytezohet edhe per ndeje)
-dhoma e gjumit (por qe mund te perdoret edhe per dhome dite)
-banjo
-terasa

Banesa eshte luksoze dhe e mobiluar ne teresi. Gjithashtu sic shihet edhe ne foto ne njeren dhome gjindet televizori i madh flat, i tipit samsung.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »