SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA NE DARDANI ne mes B.CLINTONIT dhe SANTES
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjindet ne dardani- sheshi bill clinton, ne katin e trete, lifti punon. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-salloni
-kuzhinen
dhomen e gjumit
-2 tarasa
-banjon
Banesa leshohet per familjare, qifte ose persona qe punojne.
Banesa nuk leshohet per studenta/e
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »