SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ULPIANE - MBI BENI DONA
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira mbi Beni Dona ne lagjen Ulpiana. banesa gjindet ne katin e pare, eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:
-salloni
-dhoma e gjumit
kuzhina
-tarasa
-banjo

Banesa i ka nxemjet qendrore, te cilat i paguan pronari. Dhoma e gjumit vjen e re e porositur tek Llesna me kauq dabell (nese qiraxhiut i konvenon ma shume ashtu).

Banesa eshte komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »