SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANES ME QIRA NE ULPIANE- TE SHKOLLA H.PRISHTINA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
3273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj em qira banesen e cila gjindet ne Ulpiane- mbi shkollen Hasan Prishtina. Banesa gjindet ne katin e pare eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-sallonin me kuzhine
dhoma e gjumit
-banjo
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »