SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA NE B.DJELLI mbrapa Furres QERIMIT 2
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes (e cila eshte shtepi ndertim i Ri sistem Banesor) me qera ne Breg te Djellit mbrapa Furres se Qerimit 2 ne katin e 3 dhe ka kete renditje:
- dhomen e dites me kuzhine siq shifet ne foto,
- dhomen e gjumit,
- terasen.
Banesa po ashtut i ka edhe nxemjet qendrore me kalldaje qe mund te leshohen si pas deshires dhe eshte e mobiluar ne tersi e ne veqanti ofron komuditet per QIFTE.
Banesa leshohet vetem per QIFTE ose FAMILJAR.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »