SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES EKSKLUZIVE me QERA te LLESNA ne QENDER
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne qender te Prishtines tek Llesna perballe Katedrales. Banesa eshte ekskluzive dhe leshohet per nderkombetare ose vendore. Banesa ka kete renditje:
-Sallonin
-3 dhoma gjumi
-kuzhinen
-2 banjo
2 terasa (50 metra katrore)
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »