SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP ME QIRA SHTEPINE NE SH. BILL CLINTON
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Parking Privat
ID e produktit :
3278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap shtepine me qira ne lagjen dardania, sheshi Bill Clinton. Shtepia gjindet prapa kafeterise Sekiraqa.
Shtepia eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallonin me kuzhine
-1 dhom gjumi,
- dhe banjon.

Oborri ka perkingun e tij per veture.

Cmimi eshte 250 euro per muaj.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »