SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAT I SHTEPIS me QERA sistem BANESOR ne DRAGODAN
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
3280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes (kate) me qera ne Dragodan mbi shpi te Ramushit, eshte shtepi 3 katesh, ku qdo kat ka hyrje te veqant, e kati i 2 leshohet me qera kurse ne katin e 1 dhe ne te 3 banojen nderkomtar, shtepia ka uje dhe rrym 24 ore, e po ashtut edhe nxemje qendrore te cilat i mirmbane pronari, dhe qiramarresi nuk ka obligim per nxemje as per uje dhe mbeturina, pagun vetem rrymen dhe qeran, kati ka kete renditje: - 3 dhoma te gjumit, 2 nga to me kauqa dabell dhe nje me kauq singell per nje person, - dhomen e dites me mobilje te lekures dhe TV Plazma, - kuzhinen e cila eshte e ndar nga dhoma e dites, - 2 terasa, dhe - banjon.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »