SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
3295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Ulpiane ne katin e pare me siperfaqe 70m2, dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit,banjo dhe ballkon.

Banesa shitet e mobiluar, me cmim prej 130.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »