SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje lagjen Dardania
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
164 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
3298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa- (shtepia) individuale ne Dardani me dy kate, me oborr dhe parking te mjaftueshem. Banesa ka kete renditje: dy dhoma te dites, kuzhine, kater dhoma te gjumit, banjo,wc, podrum me hapsirereth 68m2, garazhen, dy ballkona me hapsire 17m2 dhe nje hapsire per 25m2 ku shfytezohet per ngrohje qendrore dhe vendosjen e druve. Cmimi prej 320.000euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »