SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne qender te Prizrenit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
4 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
32984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia me 4 ari vend, me obor dhe nje shtepi tjeter ne pjesen e mrapme.Shtepia eshte 2 kateshe,tavan kat, dhe podrum.
Ne katin e pare ,nje banjo eshte dhoma e ndejes(salloni) i bashkuar me dhomen e ngrenjes, dhe kuzhina.Ne katin e dyte gjinden 4 dhomat e gjumit nje tualet nje banjo tjeter.
Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2006, dhe i posedon te gjitha dokumentet e pronesise, ka gjelbrim dhe gjindet ne nje lagje ku ka qetesi dhe nuk ka qarkullim te madh te veturave.
Informata rreth publikuesit
Krenki
Prizren
049218188
rr.Beteja e verrinit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »