SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia dy kateshe afer parkut te qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
32987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe me fasad afer parkut te qytetit permbi furre te kacallarve.Shtepia posedon lokalin ,garazhen dhe ka nxemje qendrore . Kati i par posedon nje dhome koridor banjo kuzhin ballkon plus lokali . Kati i dyt posedon sallonin koridorin dy dhoma banjo dhe nje kuzhine .Shtepia eshte e gatshme per banim.Te gjithe te interesuarit le te lajmerohen ne kete numer telefoni 044 557 096 ose ne email e shkruar flora7744@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
fatmir
Prishtinë
044557096
Afer parkut te qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »