SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose jepet me qira
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
32991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Depo e kompletuar me zyre parcela 25 ari, objekti 700 m2, zyret 2 kate nga 100 m2, kati i trete banese e mobiluar per banim 100m2, parking perpara deri te rruga kryesore, vendodhja; magjistralja Prishtine-Ferizaj km8 ngjit me fabriken per prodhimin e djathit Magic Ice dhe Nota brilant. me dokumentacion te regullt, leje ndertimi, kanalizim,internet,agregat, kamera sigurie alarm, etj. Eshte Totalisht e kompletuar me te gjitha pajisje te duhura Vetem Per blerst serioze Nr kontaktues :044401703 , 044401702 , 044507651
shitet ose jepet me qira
Informata rreth publikuesit
Prizrene Comerc
Prizren
044401702
Prishtine Ferizaj km8 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »