SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Qafe
Çmimi :
€113,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
3301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne qafe ne katin e VIII dhe ka siperfaqe prej 82m2. Banesa ke kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit,banjo, wc dhe ballkon.

Banesa shitet me cmim prej 113.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »