SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tipi A
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '14
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
33097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tipi A - 86.59 m2

1 Qendrim Ditor+Kuzhina
2 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Depo
2 Ballkone(Para dhe Mbrapa)
Informata rreth publikuesit
KIG-Kosova Internacional Group.
Prishtinë
045-501 502
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »