SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Dardania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '17
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dardania, eshte ndertim i vjeter. Me siperfaqe prej 130m2. Banesa ka kete renditje: dy dhoma dite,kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe garazhe e cila eshte e shendruar ne lokal. Banesa shitet me cmim prej 375.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »