SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
3322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Ulpiana, ne afersi te shkolles fillore. Banesat gjenden ne katin e 4-et dhe njera ka 56 m2 ndersa tjetra 44 m2. Banesa prej 56 m2 ka kete renditje nje dhome dite, dy dhoma gjumi, nje banjo, kuzhine dhe nje shpajz. Banesa prej 44 m2 ka kete renditje kuzhine, dhome dite, nje dhome gjumi dhe shpajz. Banesat shiten se bashku dhe cmimi prej 140,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »