SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
3326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulpiane. Banesa ka 50 m2 ndersa eshte ne katin e pare, ajo ka kete renditje nje dhome dite, nje dhome gjumi, nje kuzhine, banjo dhe nje ballkon. Banesa eshte e pershtatshme per ndonje ordinance ose zyre. Cmimi prej 95,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »