SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Emshir
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
3327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Kalabria (ish Emshiri) me kuadrature 115 m2.
Banesa eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, dhe dy ballkona.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »