SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne rrugen Nena Tereze
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Nena Tereze. Banesa ka 54.70 m2 dhe gjindet ne katin e 4, ajo ka kete renditje nje dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe banjo. Banesa eshte e renovuar dhe shitet pa mobile, cmimi prej 2000 euro per m2 eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »