SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija ne qender te Prizrenit-Shadervan. Shtepia eshte n
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
33302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne qender te Prizrenit-Shadervan. Shtepia eshte ndertim te ri, eshte e kompletuar dhe ka 400 m2. Per ma shume detaje kontaktoni ne tel. 044 349 216
Informata rreth publikuesit
Zornitsa
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »