SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 52 m2 ne Prizren, lagja Ortakoll. Banesa eshte komp
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
33303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 52 m2 ne Prizren, lagja Ortakoll. Banesa eshte komplet e renovuar dhe mobilune ne stil modern. Per ma shume detaje dhe qmim kontaktoni ne telefon 044 349 216.
Informata rreth publikuesit
Zornitsa
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »