SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen MATI 1
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
3331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Mati 1 dhe ka 74 m2. Banesa eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje: dhoma e dites me kuzhine, dhoma e gjumit, ballkon dhe banjo.
Banesa eshte e ndertuar nga compania ADK.

Cmimi prej 52,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »