SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Dardania
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
3336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Dardanija ne Prishtine dhe ka 85.59 m2. Banesa gjindet ne katin e trete dhe ka kete renditje nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, tre ballkona dhe nje podrum. Banesa ka ngrohje qendrore dhe eshte e mirembajtur. Cmimi prej 165,000 euro eshte i negociushem e pamobiluar, ndersa me marreveshje shitet edhe e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »