SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne lagjen Velania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
165 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
3340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat gjinden ne lagjen Velania dhe secila ka nga 165 m2. Te gjitha banesat kane renditjen e njejt dhe perbehen prej nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, ndersa kati i pare e ka nje ballkon, kati i 2,3,4 kane nga tre.
Banesa ne katin e katert ka edhe nje ballkone ne kulme i cili ka afersisht 40 m2.

Te gjitha banesat kane garazhe dhe podrum dhe ngrohja qendrore eshte me rryme, te gjitha kane edhe rezervoar te ujit ne kapacitet prej 1000 litra.
Banesat jane me cmime te ndryshme varesisht prej katit:

Kati i pare cmimi 900 euro

Kati i dyte cmimi 950 euro

kati i trete cmimi 1050 euro

kati i katert cmimi 1150 euro

Cmimet jane te negociushme varesisht prej pageses.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »