SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Nje Zyre me Qira ne Prishtin, me sepakti 4 Dhoma dhe 5 Vendparking
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '14
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
33485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Nje Zyre me Qira ne Prishtin, me sepakti 4 Dhoma dhe 5 Vendparkinga apo ma shum.\nDhomat e Objektit mrena mundsive se paktu 40 m²/ Dhoma. Ne Objekt mavon parashihet te punojn 12-15 Puntor/ Puntore.\n\nObjekti esht e nevojshme te jet ne Qender apo ne periferi afer Qendres te Prishtines.\n\nJu lutemi kontaktoni dhe shenoheni kushtet e Marrveshjes, Gjatsia, Cmimi, etj. nese keni nje Objekt me eMail, per fillim. \n\nNazmi
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Leonberg, Germany
Leonberg, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »