SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Warehouse Space - DEPO ME QIRA 1050 m2 + Zyre 150 m2 Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Madhësia :
4200 m²
ID e produktit :
33487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Depoja gjendet në Milloshevë - Magj. Prishtinë-Mitrovicë kilometri 10-të përballë marketit Top Store dhe anash pompës Sherif Petrol. Poashtu është vetëm 2km larg autostradës së kombit.

Siperfaqja:

Depo: 1050m2
Zyret: 150m2
Platoja: 2500m2
Gjelberim: 500m2

Objekti posedon edhe tërë infrastrukturen komunale dhe telekomunikative. Gjithashtu, vendi i plotëson të gjitha kërkesat për cfardo-lloj biznesi.

Kontaktoni ne Tel#.
044-358-124
Informata rreth publikuesit
Depo
Prishtinë
044358124
Mgj. Prishtine-Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »