SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ( Pllaci ) NE VETERNIK
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
770 m²
ID e produktit :
33488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjindet ne afersi te fsahtit nderkombetar te resaurant PURO. Lagjja Puro eshte nje lagje e qete dhe ME INFRASTRUKTURE TE PLOTE. Gjithsej 7.7 Ari në shitje me mundesi te ndarrjes.
kasemig@gmail.com
Informata rreth publikuesit
GyKa
Prishtinë
044119036
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »