SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall, në Bërnicë
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
33490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 ari truall në Bërnicë. Trualli është i përshtatshëm për ndërtim shtëpie dhe jetesë. Ka infrastrukturen e nevojshme rrymen,ujesjellesin, me dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 10.000euro per ari, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »