SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa super familjare komode ne shitje- Qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
33503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese e re, e renovuar ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 sallon i hapur me kuzhine amerikane dhe terpezari. cdo dhome ballkon dhe klime. Posedon nje shpajz me hyrje te vecante. Total siperfaqe 160m2. Moderne dhe e renovuar. E mobiluar me stil IKEA, komplet e rregulluar. E gatshme menjehere per banim.
Informata rreth publikuesit
dafina
Prishtinë
044738 280
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »