SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TROLLI NE SHITJE
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '14
Madhësia :
570 m²
ID e produktit :
33504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5.7 Ari Truall ne rrugën Sak Fazlia afër shkollës teknike (ish shkolla e birovit)Trualli ka te gjithë infrastrukturën e nevojshme si: ujë, kanalizim , rrymë, etj. Pozita gjeografike është buzë rrugës kryesore të lagjes Sak Fazlia apo 500 m nga stacioni i trenit. Trualli ka sipërfaqe të rrafshet dhe është i përshtatshëm banim dhe për ndonjë veprimtari biznesi. Na kontaktoni 044 264 882, 049 264882
Informata rreth publikuesit
Nexhat
Pejë
044 264882
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »