SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje te stacioni policor ne qender te Prishtines
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
3351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te Prishtines, te stacioni policor qendra. Banesa gjindet ne katin e dyte, dhe ka siperfaqe prej 71 m2, dhe perbehet prej 1 dhome dite, dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje banjo dhe dy ballkona. Banesa eshte e renovuar dhe shitet e mobiluar. Ne te njejtin kate gjindet edhe nje banese e parenovuar(B042) e cila mund ti bashkangjitet dhe te fitohet nje hapesire prej 134 m2.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »