SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
177 m²
ID e produktit :
33518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet Shtepia me 1.17 Ari
Shtepia tri kate me 177 m2 Te banuara
Kati i pare posedon:Sallon se bashku me kuzhine(ne koridor) dhe nje banjo
KatiiI dyte posedon :tri dhoma gjumi dhe nje ballkon.
Dyshemeja ne katin e pare dhe dyte eshte e tera patos kurse ne katin e trete llaminat, ndersa shkallet jane mermer.
Infrastruktur e plote,furnizim i ujit vetem me ujesjelles.
Dyert dhe dritaret jane prej druri.
Shtepia gjendet ne lagjen e spitalit.
Çmimi i shtepise eshte 70.000 euro

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »