SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje afer lagjes Babanaj
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
33535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten trojet afer lagjes Babanj ne Peje. Trojet jane te madhesive te ndryshme nga 4 ari deri ne 6, kane infrastrukture te kompletuar dhe dokumentacion valid perkthimi mund te behet brenda dites. Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »