SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne qender te Prishtines
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
3357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te Prishtines, 50 metra nga hoteli Grand. Ka siperfaqe 70m2 dhe eshte ne katin e 9-te,nuk eshte e renovuar dhe shitet pa mobile.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »