SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje te Qafa
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne kompleksine ri ne te lagjes qafa, dhe jane banesa me leje ndertimi. Eshte ne katin e 2 te nje ndertese me 8 kate, e cila posedon ashensorin dhe parkimin. Nese doni qe te jeni ne qender kjo eshte ajo qe ju jep ate mundesi.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »