SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Emshir - tek banesat e Arabve
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
3370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Emshir ne banesat e Arabve.
Banesa ka 115 m2 dhe eshte ne katin e pare. Banesa ka kete renditje nje dhome dite, nje kuzhine, tri dhoma gjumi, nje banjo, nje wc, dhe dy ballkona.
Banesa ka ngrohje qendrore vetanake me rryme, shpajz, invertor dhe elementet tjera per jetes.
Cmimi prej 90,000 euro eshte i llogaritur me mobile e i cili eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »