SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Dodona
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
3375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Dodona rruga Bajram Kelmendi.

Banesa ka siperfaqe prej 97m2, dhe eshte ne katin e dyte. Banesa perbehet prej 1 kuzhine, nje dhome dite, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe ballkon.

Banesa shitet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »