SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Lipjan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
3376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lipjan dhe eshte ndertim i ri.
Banesa prej 74m2 perbehet prej nje dhome dite, dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo dhe ballkon.

Banesa ka ashensorin i cili punon panderpre dhe poashtu ngrohje qendrore vetanake.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »