SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Mat
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
3383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen Mati ne Prishtine dhe ka hapesire shfrytezuese 107 m2. Banesa gjindet ne katin e 10-te dhe ka pamje fantastike, ajo perbehet prej 1 dhome dite, tri dhoma gjumi, nje banjo, nje wc dhe dy ballkona njeri prej te cileve eshte i mbyllur me dritare. Banesa eshte extra e rregulluar dhe shitet e mobiluar dhe me komplet tekniken e prej te cilave mund ti vecojme dhomen e kinemase shtepiake e kompletuar me projektor dhe gjesendet tjera percjellese. Banesa ka ashensorin i cili funksionon panderpre dhe para objektit gjindet parkingu i madh ku nuk ka problem per vendparkim. Cmimi prej 120,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »