SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesa ne lagjen Emshir - Lesna
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Emshir dhe eshte ndertim i Lesnes.
Banesa eshte me leje ndertimi, kurse ne 110m2 te saje perbehet prej nje dhome dite, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe kuzhine. Banesa gjindet ne katin e 7 ku ashensori punon panderpre.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »