SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Emshir
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Emshiri ne Prishtine, dhe ka siperfaqe prej 85 m2. Banesa perbehet prej nje dhome dite, dy dhoma gjumi, nje banjo, dhe nje ballkon. Banesa gjindet ne katin e shtate dhe ashensori punon.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »