SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Penthouse ne ONTEXI Mont - Bregu i diellit
Çmimi :
€315,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
212 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
3390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Penthouse, gjendet ne ndertimin e ri te Ontexi Mont ne Bregun e Diellit.
Penthhouse ka 212m2 hapesir banuese dhe 200 m2 ballkon, prej te ciles ka pamje panoramike te lagjes Mati, Veternik dhe Bregut te Diellit.
Penthhouse eshte extra e rregulluar me material dhe dizajne moderne, ka 4 dhoma gjumi, dhomen e dites rreth 80m2, kuzhin, 2 banjo, 1 wc, depo ushqimore etj.
Vlene te theksohet se ne keto banesa ka 24 ore uje dhe rryme, dhe objekti perpos sigurimit 24 ore ka edhe kamerat vezhguese.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »