SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen MAT-i
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Mati ne Prishtine, dhe ka siperfaqe prej 75 m2. Banesa gjindet ne katin e dhjete dhe perbehet prej nje dhome gjumi, nje dhome dite, nje banjo dhe ballkon. Cmimi prej 62,000 euro eshte i diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »