SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
///SHTEPIA NE QENDER TE QYTETIT///
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
34553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Ralin.E ndertuar para 4 vitesh me leje ndertimi(e legalizuar).
I ka dy pllaka(kate).
Pllaka e pare eshte 120m2 kurse e dyta eshte 140 m2.Gjithashtu ka edhe oborr prapa shtepise,nje oborr te qete dhe shume privat.
Kjo shtepi e ka shume afer qendren e qytetit(Shadervanin)dhe parkun e Marashit nje vend shume te kendshem per shetitje dhe rekreacion,
Cdo institucion qe mund te na nevojitet gjate perditshmerive eshte max 10 min ecje ne kembe nga kjo shtepi.
Shkurt,vend ideal per jetese,me shpenzime minimale.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Prizren
044989858
Ralin,Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »