SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
34569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira prane ministrise se shendetesise. Banesa posedon nje dhome te ndenjes, nje dhome te fjetjes, kuzhina, banjo, korridori, nxemje qendrore, uje 24h dhe mobilie te reja.
Informata rreth publikuesit
Dafina
Prishtinë
044442897
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »