SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hotel me restorant dhe kuzhinë për shitje në Brezovicë, prona ka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '14
ID e produktit :
34578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hotel me restorant dhe kuzhinë për shitje në Brezovicë, prona ka një transformator të veçantë dhe një gjenerator.

Objekti ka rreth 800m2 dhe komplot janë 15.5 (1550m2) me Pemission.

Prona është e vendosur në një lokacion shumë të mirë me hyrjen e saj direkt nga rruga kryesore, nga objekti e ka pamjen më të mirë të maleve.Kur të pyesni:

Tel: 0041 79 660 99 99

eMail: i.bosko@me.comHotel mit Restaurant und Küche zu verkaufen in Brezovica, das Objekt verfügt über einen eigenen Trafo und einen Generator.

Das Gebäude hat ca. 800m2 und Grundstück 15.5 are (1550m2) mit Baugenehmingung.

Das Objekt befindet sich an einer sehr guten Lage mit einer eigenen einfahrt direkt von der Hauptstrasse, vom Objekt aus hat man die besten Aussicht auf die Berge.Bei fragen:

Tel: 0041 79 660 99 99

eMail: i.bosko@me.comHotel with restaurant and kitchen for sale in Brezovica, the property has a separate transformer and a generator.

The building has about 800m2 and plot are 15.5 (1550m2) with Pemission.

The property is located in a very good location with its own entrance directly from the main road, from the object one has the best view of the mountains.When ask:

Tel: 0041 79 660 99 99

eMail: i.bosko@me.com
Informata rreth publikuesit
Wladi
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »